ROZHLAS

OBEC - OZNAMY

Oznamujeme našim občanom , že na Obecnom úrade v pracovnom čase , je možné zakúpiť si knihu "Monografia obce Úľany nad Žitavou" , cena za publikáciu 15,- € .

Obec Úľany nad Žitavou, ako správca miestneho cintorína vyzýva všetkých občanov-nájomcov hrobových miest, ktorý doteraz nemajú uzatvorenú nájomnú zmluvu na hrobové miesto, aby tak  vykonali počas úradných hodín na Obecnom úrade v čo najbližšom termíne. V opačnom prípade bude daná pripomienka, že  hrobové miesto nie je uhradené.  Prípadné informácie  môžete získať na   tel.č. 035/ 6575144.Touto cestou upozorňujeme na  povinnosť ohlásenia všetkých úprav hrobového miesta / výstavba, rekonštrukcia, likvidácia a i. / správcovi cintorína. Po ukončení prác je nájomca povinný vyčistiť okolie hrobového miesta a odstrániť prípadný prebytočný stavebný materiál na svoje náklady.

Policajný zbor SR opakovane zaznamenáva trestnú činnosť páchanú na senioroch. Osoby vyššieho veku sa pre svoju dôverčivosť, dobrosrdečnosť  a nepoučiteľnosť stávajú často obeťami podvodov a krádeží. Podvodníci sa skrývajú v osobách, ktoré sa na seniorov obracajú s naliehavou prosbou o finančnú pomoc. Kontaktujú ich telefonicky, oslovujú ich na ulici alebo navštevujú priamo v príbytkoch. Predstavujú sa ako príbuzní, zamestnanci sociálnych úradov alebo pracovníci plynární, elektrární či iných spoločností. Často vystupujú ako predajcovia rôzneho tovaru. V prípade, že cudzie osoby na Vás vyvíjajú nátlak alebo máte pocit ohrozenia kontaktujte POLÍCIU na čísle 158 alebo linku tiesňového volania 112. 

Obecný úrad na základe sťažnosti občanov na voľne potulujúce sa psy, vyzýva všetkých chovateľov psov, aby dodržiavali povinnosti chovateľov psov, nepúšťali ich voľne na verejné priestranstvo Obce, a v prípade, že Vám pes z dvora opakovane uniká, vykonajte účinné opatrenia na ich zabezpečenie. Nezodpovedné správanie chovateľov ohrozuje občanov obce a hlavne deti.


PREDAJ

Súkromný predajca z Poľska ponúka na predaj: cukrovinky, keksíky, cukríky / krovky, šumivé, čokoládové /, kakao, horúca čokoláda, káva, cappuccino, čaj, slané lupienky, cestoviny, konzervy, paštéty / kačacie, husacie, kuracie, morčacie, bravčové /, ryby, syr, maslo, vegeta, orechy, čalamáda a ďalší tovar za dobrú cenu. Predávajúci predáva pri obchode Jednota od 9.00 hod. do 10.00 každý pondelok.

Mäsozávod  Melek Vás srdečne pozýva na nákup každý utorok od 9.45 do 10.05 hod. a vo štvrtok od 12.30 do 13.00 hod. do pojazdnej predajne, ktorá sa bude nachádzať na parkovisku pri COOP Jednota Úľany nad Žitavou.

Spoločnosť Mäso Melek Vám oznamuje, že od dňa 28.05.2018 otvára podnikovú predajňu priamo vo výrobnom podniku v Meleku. V podnikovej predajni ponúkaju denne čerstvé mäso priamo z porážky živých zvierat chovaných na Slovensku a mäsové výrobky vyrobené výlučne len z vlastného mäsa. Otváracie hodiny sú pondelok až piatok od 8:30 do 15:30.

Firma MONTECH Nové Zámky ponúka kvalitné nemecké plastové okná, garážové brány, strechy, rolety a striežky za bezkonkurenčné ceny. Sieťky a žalúzie momentálne k oknám zdarma. Všetky informácie, odborné poradenstvo a cenovú ponuku Vám ochotne poskytne obchodný zástupca firmy zadarmo. Kontaktovať ho môžete na tel.čísle 0915 497 409.

KAMENÁRSKA FIRMA poskytuje kompletné pomníky zo žuly, ako aj zakrytia hrobov, nápisné tabule, v ponuke sú nové vzorky kameňa. Sekanie písma priamo na cintoríne, zlátenie a striebrenie písma, montáž lampášov, váz a doplnkov. Kontakt: 0905 296 942, 0905 451 913

PONUKA PRÁCE

 

INÉ

Ponúkame za najlacnejšie ceny pílenie rizikových stromov, opilovanie stromov. Pracujeme z plošiny a aj za pomoci horolezeckej techniky. Vypílime podľa želaní zákazníka. Po dohode vieme zabezpečiť aj odvoz dreva a haluziny. Kontakt: Tomáš Koma, Hornohájska 332/46, Trávnica. Mobil: 0907 467 425 Email: komatomas88@gmail.com

 

FacebookFacebook

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.