ROZHLAS

OBEC - OZNAMY

Obec Úľany nad Žitavou, ako správca miestneho cintorína vyzýva všetkých občanov-nájomcov hrobových miest, ktorý doteraz nemajú uzatvorenú nájomnú zmluvu na hrobové miesto, aby tak  vykonali počas úradných hodín na Obecnom úrade v čo najbližšom termíne. V opačnom prípade bude daná pripomienka, že  hrobové miesto nie je uhradené.  Prípadné informácie  môžete získať na   tel.č. 035/ 6575144.Touto cestou upozorňujeme na  povinnosť ohlásenia všetkých úprav hrobového miesta / výstavba, rekonštrukcia, likvidácia a i. / správcovi cintorína. Po ukončení prác je nájomca povinný vyčistiť okolie hrobového miesta a odstrániť prípadný prebytočný stavebný materiál na svoje náklady.

Policajný zbor SR opakovane zaznamenáva trestnú činnosť páchanú na senioroch. Osoby vyššieho veku sa pre svoju dôverčivosť, dobrosrdečnosť  a nepoučiteľnosť stávajú často obeťami podvodov a krádeží. Podvodníci sa skrývajú v osobách, ktoré sa na seniorov obracajú s naliehavou prosbou o finančnú pomoc. Kontaktujú ich telefonicky, oslovujú ich na ulici alebo navštevujú priamo v príbytkoch. Predstavujú sa ako príbuzní, zamestnanci sociálnych úradov alebo pracovníci plynární, elektrární či iných spoločností. Často vystupujú ako predajcovia rôzneho tovaru. V prípade, že cudzie osoby na Vás vyvíjajú nátlak alebo máte pocit ohrozenia kontaktujte POLÍCIU na čísle 158 alebo linku tiesňového volania 112. 

Obecný úrad na základe sťažnosti občanov na voľne potulujúce sa psy, vyzýva všetkých chovateľov psov, aby dodržiavali povinnosti chovateľov psov, nepúšťali ich voľne na verejné priestranstvo Obce, a v prípade, že Vám pes z dvora opakovane uniká, vykonajte účinné opatrenia na ich zabezpečenie. Nezodpovedné správanie chovateľov ohrozuje občanov obce a hlavne deti.


PREDAJ

Súkromný predajca z Poľska ponúka na predaj: cukrovinky, keksíky, cukríky / krovky, šumivé, čokoládové /, kakao, horúca čokoláda, káva, cappuccino, čaj, slané lupienky, cestoviny, konzervy, paštéty / kačacie, husacie, kuracie, morčacie, bravčové /, ryby, syr, maslo, vegeta, orechy, čalamáda a ďalší tovar za dobrú cenu. Predávajúci predáva pri obchode Jednota od 9.00 hod. do 10.00 každý pondelok.

Mäsozávod  Melek Vás srdečne pozýva na nákup každý utorok od 9.45 do 10.05 hod. a vo štvrtok od 12.30 do 13.00 hod. do pojazdnej predajne, ktorá sa bude nachádzať na parkovisku pri COOP Jednota Úľany nad Žitavou.

Spoločnosť Mäso Melek Vám oznamuje, že od dňa 28.05.2018 otvára podnikovú predajňu priamo vo výrobnom podniku v Meleku. V podnikovej predajni ponúkaju denne čerstvé mäso priamo z porážky živých zvierat chovaných na Slovensku a mäsové výrobky vyrobené výlučne len z vlastného mäsa. Otváracie hodiny sú pondelok až piatok od 8:30 do 15:30.

Firma MONTECH Nové Zámky ponúka kvalitné nemecké plastové okná, garážové brány, strechy, rolety a striežky za bezkonkurenčné ceny. Sieťky a žalúzie momentálne k oknám zdarma. Všetky informácie, odborné poradenstvo a cenovú ponuku Vám ochotne poskytne obchodný zástupca firmy zadarmo. Kontaktovať ho môžete na tel.čísle 0915 497 409.

KAMENÁRSKA FIRMA poskytuje kompletné pomníky zo žuly, ako aj zakrytia hrobov, nápisné tabule, v ponuke sú nové vzorky kameňa. Sekanie písma priamo na cintoríne, zlátenie a striebrenie písma, montáž lampášov, váz a doplnkov. Kontakt: 0905 296 942, 0905 451 913

 

PONUKA PRÁCE

 

EUROTRADE – SR a.s. ponúka voľné pracovné miesta pre mužov a ženy. Ponúkame: Elektrotechnický priemysel (Galanta-základná mzda 500 € brutto, 50€ dochádzkový bonus + 50€ výkonnostný bonus, ubytovanie zdarma, Automobilový priemysel (Voderady, základná mzda: 700€ brutto+motivačný a odmeňovací, systém), Práca v sklade (Gáň – picking - 3,37€ brutto, výkonnostný bonus od 50€-150€, ubytovanie zdarma, Strojárenská výroba (Sládkovičovo- 4,54€ brutto, 50€ dochádzkový bonus, 13.plat). Nástup do práce IHNEĎ,  ubytovanie ZDARMA. Ak máte záujem o pracovnú ponuku môžete sa informovať telefonicky na čísle: 0948 420 850, 0902 918 788

Spoločnosť Hessel Slovakia s. r. o. vo Vrábloch prijme do pracovného pomeru operátorov výroby- strihačov . Práca sa vykonáva v trojzmennej prevádzke. Základná zložka mzdy je od 3,10 € / hodina, možná prémia do 20% . Záujemcovia o prácu sa môžu informovať telefonicky na čísle: 037 79 14 209

Penzión MAX Podhájska hľadá nových šikovných zamestnancov alebo brigádnikov na pozície: kuchár, kuchárka, pomocný kuchár, pomocná kuchárka, pizzér, pizzérka, chyžná na víkendové upratovanie. Brigáda je vhodná pre študentov od 17 rokov, nezamestnaných, rodičov na materskej alebo rodičovskej dovolenke, dôchodcov, ženy v domácnosti ale aj zamestnaných s voľným časom a chuťou si privyrobiť. Hodinová mzda od 3 EUR do 4,50 EUR. Záujemcovia o prácu môžu získať bližšie informácie na telefónnom čísle: 0911 123 255 alebo na mailovej adrese: info@penzionmax.sk

 

INÉ

Vážení občania!

Pani Bc. Táňa Jašová Vás všetkých srdečne pozýva do novootvoreného masážneho salónu, ktorý sa nachádza na ulici A. Hlinku 15 v Úľanoch nad Žitavou.

Odobrná zdravotnícka masérka Vám ponúka:

  • klasická masáž
  • reflexná msáž chodidla
  • bankovanie
  • masáž lávovými kameňmi
  • medová masáž
  • antimigrenózna masáž hlavy
  • rašelinový zábal

Príďte si uľaviť od bolesti a načerpajte nové sily.

! Zdravie, máme len jedno !

 

ZSE - máte rodinný dom? Získajte finančný príspevok až 1750,- EUR na solárne kolektory od ZSE. Ušetríte až 70 % nákladov na ohrev vody a s finančným príspevkom výrazne znížite  vstupné náklady . V ZSE za Vás vybavíme finančný príspevok, zabezpečíme poradenstvo, predaj, montáž aj servis. Príďte sa poradiť s odborníkmi na najbližšie ZSE centrum v Nových Zámkoch.

 

FacebookFacebook

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaní o dianí v obci.