Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zákruta

Vyriešený
Prijatý: 21.09.2021
Zodpovedaný: 22.09.2021
Autor: Slavo
Zodpovedal: Obec Úľany nad Žitavou

Podnet:

Dobrý deň pán starosta
V obci bola realizovaná inštalácia dopravných značiek a zrkadieľ, je to super,
ale nenašlo by sa ešte jedno zrkadlo na zákrutu cesty M.R.Štefánika(pri kavkovi).
Je tam nepriehladné oplotenie a preto sa veľa krát stáva, že v danej zákrute horia brzdy.
Zrkadlom by sa zviditeľnila situácia v nej.
Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň,

na základe vyjadrení dopravného architekta na uvedenej zákrute nie je možné umiestniť zrkadlo. Ale dopravná situácia bude riešená formou umiestnenia vodorovného dopravného značenia zákaz zastavenia.