Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kontajnery na cintoríne

Vyriešený
Prijatý: 25.10.2020
Zodpovedaný: 26.10.2020
Autor: Jana
Zodpovedal: Obec Úľany nad Žitavou

Podnet:

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, prečo sú kontajnery na cintoríne preplnené odpadom, už takmer 3 mesiace neboli vyprázdnené a občania sú donútení vyhadzovať odpad z hrobov na zem. Určite to nesvedčí o kultúre národa. Mám informácie o tom a na vlastné oči som videla, že obyvatelia z cintorínskej ulice vynášajú svoj osobný bioodpad do kontajnerov, ale to snáď nie je dôvod k tomu, aby sa o kontajnery nikto z OÚ nepostaral. Aj tento problém sa dá nejakým rozumným spôsobom doriešiť. Platíme si dane, aj za hrobové miesta, tak prosím o vysvetlenie.


Odpoveď:

27.10.2020 budú kontajnery vynesené