Obec Úľany nad Žitavou
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Informačné kancelárie pre obete trestných činov

Informačné kancelárie pre obete trestných činov
Štefánikova 69, Nitra

Informačné kancelárie sú prevádzkované prostredníctvom odboru prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra SR a nachádzajú sa na okresných úradoch /klientských centrách v každom krajskom meste. V informačnej kancelárii sú k dispozícii zamestnanci Ministerstva vnútra SR, ktorých úlohou je poskytovanie základných informácií obetiam a potenciálnym obetiam trestných činov a v prípade potreby sprostredkovanie poskytnutia služieb v oblasti právnho usmernenia a podpory, psychologickej pomoci a sociálneho poradenstva. Služby informačnej kancelárie sú všetkým klientom poskytované bezplatne a diskrétne.

V Nitrianskom kraji informačná kancelária sídli na ulici Štefánikova 69, 949 01 Nitra. Jej zamestnancov je možné kontaktovať telefonicky na čísle 037/65 49 324, e-mailom na všeobecnej adresa pomocobetiam@minv.sk, poštou alebo osobne na vyššie uvedenej adrese v čase prostredníctvom on-line chatovej poradne dostupnej na stránke https://prevenciakriminality-sk/ v pravom spodnom rohu. Všetky informácie a kontakty sú dostupné na web stránke https://prevenciakriminality.sk/. Doplnkové infomácie môžete nájsť aj na Facebooku Prevencia kriminality. 

Informačné kancelárie vznikli v rámci Národného prjektu s názvom "Zlepšenie prístupu obetí trestných činov k službám a vytvorenie kontaktných bodov pre obete", ktorý je realizovaný v rámci operačného programu Efektívna verejná správa s finančnou podporou z Európskeho sociálneho fondu. 

obete_trestnych_cinov_-_mapa[1]obete_trestnych_cinov_-_mapa_ikony[1]

Rezervácia multifunkčného ihriska

Najbližší voľný termín: 5.8.2021
Rezervovať termín

Budte prvý a pridajte inzerát

Pridanie inzerátu

Facebook

Odber noviniek